Header logo

Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.
Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста333666
Ольга Басиста333666

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Dimmon
Dimmon

Психолог

Volutpat odio facilisis mauris sit amet massa vitae tortor. Et leo duis ut diam quam nulla. Gravida rutrum quisque non tellus orci. Donec et odio pellentesque diam volutpat commodo sed egestas egestas.

Qwerty
Qwerty

Психолог

Egestas sed tempus urna et pharetra pharetra massa massa. Senectus et netus et malesuada fames ac turpis. Aliquam purus sit amet luctus venenatis lectus magna fringilla. Nec ullamcorper sit amet risus nullam eget.

Коровка
Коровка

Психолог

«Расска́з служа́нки» — американский телесериал, основанный на одноимённом романе канадской писательницы Маргарет Этвуд. Премьера сериала состоялась 26 апреля 2017 года.

Жорик
Жорик

Психолог

22222222222ddddddd

Птенчик
Птенчик

Психолог

Птенчик
Птенчик

Психолог

tetrert
tetrert

Психолог

Конфетка
Конфетка

Психолог

Тест Тест ТЕст
Тест Тест ТЕст

Психолог

234м12412м4124м

Sergey
Sergey

Психолог

Артем
Артем

Психолог

Сергій
Сергій

Психолог

Навчання
Навчання

Психолог

Текст (от лат. textus — ткань; сплетение, сочетание

Тюльпан
Тюльпан

Психологія на укр мові

Христина-Аполінарія Олександрівна
Христина-Аполінарія Олександрівна

Психологія2

Вибираючи собі психотерапевта, треба покладатися самопочуття. Як відомо, психотерапевт працює насамперед своєю особистістю, а вже потім різним психологічним інструментом. Тому психолог обов'язково має сподобатися Вам як людина. Довіряйте собі. Не варто чекати на серйозні психічні розлади. Проблему простіше та швидше вирішити на початковому етапі її розвитку.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

4 вправи, щоб підвищити самооцінку

10.11.2020

4 вправи, щоб підвищити самооцінку

Імовірно, багатьом знайомий стан, коли хочеться проявити ініціативу, сміливо висловити свою думку керівнику, на зборах відстояти власну ідею або позицію, але страшно. Всі наші бажання бути рішучими в словах і діях розбиваються об каміння невпевненості та низької самооцінки.

Коли ми сумніваємося в собі, то втрачаємо важливий час для розвитку і реалізації своїх здібностей. Ми тупцюємо на місці просто тому, що не впевнені у власних силах рухатися до мети.

Ми можемо роками миритися з низькою зарплатою, вкладаючи при цьому в роботу всі сили та енергію. Чи можемо терпіти негідне ставлення партнера. Або навиворіт вивертатися заради чиїхось слів схвалення.

Парадоксально, що ми відчуваємо себе комфортно в таких ситуаціях. Нам іноді вигідно так думати і вести себе. Ми захищаємося від небажаних емоцій і можливої ​​невдачі, переконуючи себе, що не впораємося зі складними завданнями.

Важливо розуміти, що невпевненість призводить не тільки до моральних, але і фізичних наслідків. Ми швидше втомлюємося, нам не вистачає енергії та сил навіть на легкі завдання.

Отже, самооцінка — як підвищити?


1. Розмова з близькими

Попросіть кількох друзів та рідних написати 5 позитивних якостей, які найкраще характеризують вас і 5 сфер, в яких потрібно вдосконалюватися.

Часто ми недооцінюємо свої можливості, вимагаємо більшого, ніж можемо дати. Немає нічого поганого в прагненні до досконалості, однак важливо не перестаратися з цим.

Саме тому розмовляйте з близькими. Запитуйте: «В якій ситуації, на твою думку, я показав себе як досвідчена людина?», «Як ти вважаєш, які якості мені варто розвивати?»

Попросіть відповідати чесно і відверто. Ця вправа не про те, хто кого перехвалить. Не потрібно прикрашати та придумувати. Ви, в свою чергу, пообіцяйте реагувати на критику спокійно і не ображатися. Не можна звинувачувати людину за його думку, нехай навіть вам вона не подобається.

Ця вправа допоможе краще пізнати свої можливості та таланти, які раніше не сприймалися всерйоз.


2. Реалістична мета

Ставте собі реально досяжні цілі. Це один із способів підвищити самооцінку.

Позбавтеся від нотки перфекціонізму, що живе в вас. Коли прагнете робити все ідеально, ви відмовляєте собі в праві помилитися. Тому будь-який промах сприймається як невдача. Ви підсвідомо вселяє собі відчуття безсилля, нездатності досягти потрібного результату.

Однак в помилках немає нічого страшного. Це досвід, який допомагає нам рости і розвиватися.

Щоб уникнути подібних моментів, ставте собі завдання, які ви можете виконати. Наприклад, мета цього тижня — підготуватися і провести презентацію для партнерів компанії, де ви працюєте. 

Поступово, успішно закриваючи тимчасові завдання, ви почнете відчувати себе впевненіше.

Почніть планувати свій день. Відзначайте галочкою кожен виконаний пункт. Ви побачите, як багато всього робите. Це надихне і мотивує рухатись вперед.


3. Фіксуйте результати

Позбавтеся від минулих установок і звичної схеми мислення. Так з'явиться більше шансів навчитися оцінювати себе об'єктивно. Вимкніть позицію: «У мене не вийде, я не здатний домогтися успіху». Говоріть так: «Я зроблю все можливе для вирішення цієї ситуації. У мене є все необхідне, щоб вийшло!»

Важливий настрій. Коли ви на початку допускаєте провал, то підсвідомо готуєте себе до цього. Робіть все так, ніби заздалегідь знаєте, що у вас вийде.

Виконайте таку вправу: запишіть на аркуші паперу всі ситуації та моменти, які змушують відчувати себе слабкими і невпевненими. Подумайте, чому це викликає такі емоції. Якщо зможете розібратися — випишіть їх поруч.

На іншому аркуші складіть список того, що приносить вам впевненість і мотивацію. Так само, якщо вийде, опишіть, чому це відбувається.

Проаналізуйте записи, зупиніться і уважно вивчіть кожну. Намалюйте в уяві картину гідностей і недоліків. Практикуйте вправу якомога частіше, так ви зосередитеся на поточних справах. Позбавитесь глобального відчуття невдачі та нездатності досягати успіхів.


4. Напишіть історію сили

Згадайте якомога детальніше будь-яку ситуацію, де ви здобули перемогу. Наприклад, рік готували рекламну кампанію для великого клієнта та змогли успішно її реалізувати.

Програйте в пам'яті історію, де ви відчували себе сильними та впевненими. Опишіть її в найдрібніших подробицях. З усіма нюансами, які зможете пригадати. 

Проживіть її, усвідомте, відчуйте всім тілом. Згадайте всі емоції, які переповнювали. Інтегруйте ці почуття в своє тіло. Наповніться ними та спробуйте зберегти енергію в собі.

Щоразу, коли захочете опустити руки і здатися, пригадайте, якими сильними ви можете бути. Межі існують лише у вашій голові. Все можливо, якщо є віра у себе!