Header logo

Авторизація

eye

Забули пароль?

Зв'язатися

Ми передзвонимо Вам в найближчий час!

Забули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього


Створіть новий пароль

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

eye
eye

Реєстрація

eye

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

Виберіть тип, дату та час консультації

Маргарита Зайченко
Маргарита Зайченко

Психолог

Магістр психології. Допомагаю людям вирішувати різні питання та ситуації, трансформувати мету, вироблену з клієнтом, в систему конкретних завдань, поліпшити якість життя, зробити його яскравішим. Також на сеансах ми разом опрацюємо ваші страхи, відчуття тривожності, різного роду конфлікти. Ключовий напрям – позитивна психотерапія з використанням проективних методик: казкотерапії, метафори, дослідження та аналізу сновидінь

Юлія Петруняк
Юлія Петруняк

Психолог

Психолог, сертифікований НЛП-консультант, використовує в роботі техніки когнітивно-Поведінкової моделі Досвід роботи в сфері консультування клієнтів - 13 років. Автор статей, учасник міжнародних програм з обміну досвідом з іноземними колегами. Шлях до себе починається з першого кроку.

Юлія Донцова
Юлія Донцова

Психолог

Ключовий напрям – аналітична психологія. Працюю з будь-яким запитом, який починається зі слів «Мене не влаштовує...». Допоможу вам налагодити гармонійні та здорові відносини з собою, партнером, дітьми або колективом. Змінюючи внутрішній стан – ви покращуєте свою реальність

Яна Валіахметова
Яна Валіахметова

Психолог

Психолог-консультант, магістр практичної психології. Вивчаю когнітивно-поведінкову психотерапію, яка якісно змінює моє життя та життя моїх клієнтів. Також використовую техніку орієнтованої на результат короткострокової терапії (ОРКТ). Допоможу впоратися з проблемами в сім'ї, з партнером, дітьми, а також з тривожністю, стресом, депресією тощо. Ви зможете розібратися зі своїми емоціями та почуттями, навчитеся вибудовувати особисті кордони.

Лілія Малашко
Лілія Малашко

Психолог

Магістр психології та педагогіки. Працюю в таких напрямках: сімейні консультації, питання сексуальності та дитячо-батьківські відносини. Використовую метод психоаналізу, когнітивно-поведінкову, емоційно-образну та емоційно-фокусовану терапії. Допоможу впоратися із заниженою самооцінкою, взаємовідносинами як у парі, так і з дітьми, питаннями сексуального характеру, стресом, тривогою тощо.
Спеціалізуюся на консультуванні прийомних і кризових сімей.

Валентина Шост
Валентина Шост

Психолог

Психолог-консультант. Допоможу вам знайти шлях до пізнання себе, своїх цінностей і переконань. Вивчала аеро- та інші види фобій, можу бути корисна, якщо у вас є такий запит. У роботі використовую психоаналіз, символдраму, позитивну психотерапію.

Ольга Басиста333666
Ольга Басиста333666

Психолог

Психолог-сексолог та ігропрактик. У роботі використовую методи гештальт-терапії та позитивної психотерапії. З 2012 року працюю з дорослими та дітьми. Завдяки своїм знанням і досвіду створюю безпечний простір для пошуку відповідей і трансформацій. Допоможу вам віднайти любов до себе, опрацювати гнів, образи, тривоги, страхи.

Надія Назарчук
Надія Назарчук

Психолог

Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ЛГБТ-френдлі терапевт. Допоможу пережити кризовий період, впоратися з питаннями сепарації, самореалізації, пошуку ідентичності. Запрошую як у тривалу терапію, так і на короткострокове консультування.

Dimmon
Dimmon

Психолог

Volutpat odio facilisis mauris sit amet massa vitae tortor. Et leo duis ut diam quam nulla. Gravida rutrum quisque non tellus orci. Donec et odio pellentesque diam volutpat commodo sed egestas egestas.

Qwerty
Qwerty

Психолог

Egestas sed tempus urna et pharetra pharetra massa massa. Senectus et netus et malesuada fames ac turpis. Aliquam purus sit amet luctus venenatis lectus magna fringilla. Nec ullamcorper sit amet risus nullam eget.

Коровка
Коровка

Психолог

«Расска́з служа́нки» — американский телесериал, основанный на одноимённом романе канадской писательницы Маргарет Этвуд. Премьера сериала состоялась 26 апреля 2017 года.

Жорик
Жорик

Психолог

22222222222ddddddd

Птенчик
Птенчик

Психолог

Птенчик
Птенчик

Психолог

tetrert
tetrert

Психолог

Конфетка
Конфетка

Психолог

Тест Тест ТЕст
Тест Тест ТЕст

Психолог

234м12412м4124м

Sergey
Sergey

Психолог

Артем
Артем

Психолог

Сергій
Сергій

Психолог

Навчання
Навчання

Психолог

Текст (от лат. textus — ткань; сплетение, сочетание

Тюльпан
Тюльпан

Психологія на укр мові

Христина-Аполінарія Олександрівна
Христина-Аполінарія Олександрівна

Психологія2

Вибираючи собі психотерапевта, треба покладатися самопочуття. Як відомо, психотерапевт працює насамперед своєю особистістю, а вже потім різним психологічним інструментом. Тому психолог обов'язково має сподобатися Вам як людина. Довіряйте собі. Не варто чекати на серйозні психічні розлади. Проблему простіше та швидше вирішити на початковому етапі її розвитку.

Будь ласка, виберіть датуЗабули пароль?

Ваш новий пароль повинен відрізнятися від попереднього

Підтвердження номера

Вам було відправлено sms з кодом підтвердження

Не отримали код?
Надіслати повторно

8 фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків

13.11.2020

8 фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків

У всіх романтичних стосунках між партнерами може виникнути непорозуміння. Дійсно гостро це проявляється, якщо пара не ділиться внутрішніми переживаннями з того чи іншого приводу. Приховує почуття та емоції, вважаючи за краще просто почекати, коли стане легше. Однак є й інша проблема – надмірна свобода в словах і формулюваннях.

Наприклад, чоловіки часто не розуміють, на що ображаються їх дівчата. Начебто нічого такого вони не зробили, а бурю обурення викликали.

У такі моменти хлопці починають нервувати, тому рідко підбирають слова, щоб висловити своє здивування. Тож можуть використовувати зовсім недоречні висловлювання.

Розглянемо кілька фраз, які жінки бояться почути від своїх чоловіків.

А ось моя колишня...

Немає в світі дівчини, яка б не розлютилася, почувши таке від свого обранця. Саме по собі порівняння з кимось іншим викликає невдоволення, що вже говорити про порівняння з колишньою.

Навіть якщо хлопець вжив це формулювання в негативній формі. Демонструючи, мовляв, яке сонечко його нова дівчина, на відміну від колишньої – до добра це не приведе.

Так чоловік створить образ негідника та мерзотника, який не зміг нормально закінчити стосунки. А значить, якщо раптом трапиться розрив, стане так само неблагородно відгукуватися і про нинішню даму серця.

Ти вся в свою маму

У всіх дівчат, так чи інакше, тепле та дружнє відношення до матерів. Більшість навіть ставлять їх у приклад, хочуть багато в чому бути схожими. Тому подібна фраза призведе до ряду неприємних розмов, конфліктів і проблем. Причому абсолютно не важливо, яка ситуація спровокувала це.

Навіть якщо ви сказали це як комплімент, ставлення та реакція дівчини не зміниться. Вона почне згадувати негативні якості, властиві матері, та проводити непотрібні паралелі.

Якщо ви цінуєте відносини та не хочете їх псувати – не проводьте аналогій між дівчиною та її мамою.

Ваша половинка – це незалежна жінка, в якої, можливо, і є кілька позитивних якостей її матері. Але чути про це від вас вона навряд чи захоче.

 

У тебе що ПМС?

Цю тему не варто навіть піднімати. Якщо така думка спливла у чоловіка в голові під час словесної перепалки, нехай там і залишається. Не варто випускати її. По-перше, це ознака банального хамства. А по-друге, тут геть відсутня логіка.

Створюється враження, ніби емоційний діапазон жінки коливається між прекрасним, піднесеним настроєм і ПМС.

Спектр почуттів може бути багатим і різноманітним. Навіть, банально, може просто бути поганий настрій. Не варто зводити все до єдино допустимого (на думку деяких чоловіків) варіанту – ПМС.

Може тобі записатися в зал?

Ще одна фраза, яку варто припинити вживати. Її навіть краще не думати, щоб у жодному разі не переступити межу та не порушити тонку душевну організацію дівчини.

Чоловічий вислів: «Може тобі записатися в зал?» жінка чує так: «Я погладшала!» або «Мені потрібно бути худою, щоб він любив мене».

Якщо вже наважилися викинути таку словесну «бомбу», готуйтеся до негайної страти. Причому такої, що іспанська інквізиція здасться вам квіточками. Також можете сміливо гуглити, де викочують порчу сирими яйцями.

Загалом, таке формулювання та подача точно не сподобається жінці. Якщо ви вже вирішили залучити обраницю до спорту, виберіть більш м'яку форму. Наприклад, «я б хотів, щоб ми ходили в спортзал разом. Це зблизить нас ще більше ». Або запропонуйте альтернативне заняття, наприклад, підійде йога.

Так ви виведете відносини на новий рівень. Ну і зможете зберегти неушкодженою карму, а нервові клітини здоровими.

Ну треба ж! У тебе вийшло!

Мало кому буде приємно почути на свою адресу таку фразу. Адже вона «від» і «до» пронизана відсутністю віри в партнера.

Виглядає це так, немов від вас спочатку чекали поганого результату, а потім здивувалися, що ви впоралися.

І чоловік, і жінка очікують у відносинах підтримки. А коли один партнер сумнівається в успіхах іншого, це говорить про зворотне. Причому ця фраза актуальна не тільки для дівчат. Навряд чи хлопець захоче намагатися і домагатися більшого, якщо не відчуватиме участі.

Заспокойся!

Зазвичай після пропозиції заспокоїтися, емоції тільки починають посилюватися. Гнів і роздратування наростають, і дівчина готова змести все, що зустріне на шляху. Так що вам краще перебувати подалі від неї в такі моменти.

Не важливо з яким емоційним забарвленням була виголошена ця фраза. Ефект буде протилежний тому, якого ви домагалися. Але якщо раптом ви скажете це в розпал сварки, та ще й роздратованим голосом – на пощаду не чекайте. Тут же почуєте обурене «Не треба мене заспокоювати».

Хочете по-справжньому заспокоїти дівчину – обійміть і вислухайте її. Так ви збережете ваші відносини.

Всі проблеми в твоїй голові

Про те, що всі проблеми в нашій голові знає кожна, поважаюча себе і свою рефлексію, дівчина. Цілі розвороти в журналах присвячені цьому, подруги раз у раз міркують на цю тему, психологи переконують нас на сеансах або в своїх ефірах.

Але почути про це від свого чоловіка, як за простою світською бесідою, так і в хвилини спору – не хоче жодна жінка.

По-перше, копатися в глибинах свого пізнання, відчуваючи стрес, навряд чи вийде. По-друге, найімовірніше дівчина відчуває себе погано саме в цей момент. Не пару годин тому, не в минулому місяці, а зараз! Тому утримайтеся від того, щоб підживлювати мозок улюбленої інформацією про те, що всі проблеми вигадані нею ж.

Деяким ще гірше, ніж тобі

Знання про чиїсь проблеми ніяким чином не допоможе жінці відчути себе комфортніше або впевненіше. Не варто знецінювати чуже горе, яким би воно не було, щоб втішити свою половинку, що знаходиться на межі нервового зриву. Те, що ваш колега запізнився на літак до Греції навряд чи заспокоїть дівчину, у якої «горять дедлайни», а робота тільки додається.

У вас більше шансів довести її до істерики, адже будь-чия невдача – це безумовно не «втішний приз».